تخصصی کیفری

در دعاوی کیفری روش های تخصصی طرح دعوی، زمان طرح دعوی بر اساس نوع شکایت و روشهای  پیچیده و تخصصی تنظیم اوراق قضایی(اعم از لایحه دفاعیه، اظهارنامه، دادخواست، شکواییه و . . .) کاملاً مهم و تعیین کننده است، زیرا هر دعوایی را فقط می‌توان یک بار طرح نمود و فرصت دوباره برای طرح دعوا وجود ندارد ، بنابراین اگر دعوایی به اشتباه طرح شود علاوه ‌بر خسارتی که سابقاً ایجاد شده، هزینه دادرسی و صرف زمان از دست رفته را نیز باید به آن افزود. دعاوی کیفری یکی از زیرمجموعه های حقوق جزا می باشد و شامل جرم، مجازات، قوانین جزایی است و قوانین آن باعث رعایت مقررات و قوانین اجتماعی میشود. در دعاوی کیفری و حقوقی جرم صورت گرفته و مجازات برای آن در نظر گرفته می شود. در دعاوی کیفری به مسائل مربوط به جان افراد ،خانواده، اموال و … رسیدگی می گردد و مجازات قانونی و جبران خسارت هر دو در نظرگرفته می شود و حضور مجرم در دادگاه الزامی است.

موسسه حقوقی بین المللی بنداد دانا به صورت تخصصی و حرفه ای و با جمع آوری اطلاعات و جزییات پرونده برای طرح و پی گیری دعاوی کیفری و دفاع موثر، قاطع و مفید در دادگاه همراه شما خواهد و به طور پی در پی گزارش کارکرد در تمام مراحل را دادرسی را در اختیار موکلین گرامی قرار خواهد داد .

این موسسه در دعاوی مختلف کیفری از قبیل : سرقت ،تصرف عدوانی ، فروش مال غیر ، جعل ، استفاده ازسند مجعول، خیانت در امانت،

کلاهبرداری، ارتباط نامشروع ، تجاوز به عنف ،، قتل عمد ، قتل غیر عمد ، ایراد ضرب عمدی و سایر جرائم کیفری ذکر شده در قانون همراه شما  خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *